YouTube стане схожим на телевізор

Представники YouTube домовляються з голлівудськими керівниками щодо ліцензій на контент. Це дозволить у майбутньому на YouTube Red легально транслювати фільми та серіали. Так відеохостинг хоче стати конкурентом популярним на Заході Netflix, Amazon і Hulu.

Як повідомляє Wall Street Journal, YouTube готовий купувати в авторів популярний контент і транслювати його спеціально для абонентів платного сервісу YouTube Red.

Експерти кажуть, що трансляція контенту в стилі онлайн-кінотеатру стане великою зміною для YouTube. Цей сервіс був безплатним для глядачів і підтримується показом реклами з 2007 року, так що він повинен запропонувати більше, ніж конкуренти, щоб переконати людей платити за доступ до відео.

Один зі способів залучення передплатників – створення оригінального контенту, як роблять Netflix, Amazon і Hulu. YouTube оголосив про аналогічні кроки в жовтні і планує випустити щонайменше 10 власних фільмів і серіалів із зірками YouTube. Вони будуть доступними тільки для абонентів Red починаючи з 2016 року.

Друга стратегія полягає в ліцензуванні фільмів і телепередач, зроблених іншими, – це те, що YouTube збирається зробити зараз. Netflix, Amazon і Hulu ліцензують багато старих фільмів і серіалів, які вже показувалися. YouTube робить акцент на новий матеріал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я