Субота, 2 Грудня, 2023

Робот-автостопник неочікувано завершив подорож

Спроба підтвердити самостійність сучасних роботів перервалася з неочікуваної причини. Роботу hitchBOT, який повинен був без допомоги своїх розробників проїхати автостопом 6000 кілометрів, відірвали голову. Інцидент стався у ніч на 2 серпня.

У повідомленні, написаному від імені «потерпілого», сказано: «Ох, моє тіло було пошкоджено, але зараз я повернувся додому і перебуваю з друзями. Думаю, іноді погані речі трапляються з хорошими роботами. Подорож тепер має закінчитися. Але моя любов до людей ніколи не ослабне».

Команда проекту зазначила, що через деякий час hitchBOT зможе знову вирушити в дорогу, незважаючи на нещасний випадок. 1 серпня Хічбота зустрів популярний у США відеоблогер Джес Велленс (Jesse Wellens). У своєму Twitter він написав: «Ми з Едом Бассмастером тільки що підібрали робота, який їде автостопом. Ніч стає справді дивною».

Раніше в цьому році робот був у Німеччині і Нідерландах. У 2014 році він подорожував Канадою.

Бот hitchBOT вирушив у свою мандрівку 26 липня, і він регулярно звітує про себе в інтернеті. У його профілях у соціальних мережах сьогодні нараховуються десятки тисяч людей. Наприклад, в Instagram це 11 тис. користувачів, а акаунт Facebook приніс 41 тис. лайків. У Twitter робот має 32 тис. прихильників. Багато з тих, хто підвозив цього бота, зізнаються, що робили це, оскільки знали про нього із соцмереж.

Сам робот має округлу форму і маніпулятори, які дозволяють йому стояти на дорозі та привертати увагу. На його центральній частині також прикріплене дитяче сидіння, щоб водії могли пристебнути його ременем безпеки. Живлення робот отримує від сонячних панелей, розміщених на його тулубі. Окрім цього, він вміє прохати людей, щоб вони під’єднали його до роз’єму прикурювача авто або звичайної розетки для підзаряджання.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися