Понеділок, 11 Грудня, 2023

На західних курортах модно відпочивати з інтернетом

З початком літнього сезону кількість абонентів, які користуються мобільним інтернетом на відомих курортах західної України, традиційно зростає щонайменше на 30% порівняно з попередніми періодами. А обсяг трафіку, який вони вже прийняли і передали протягом травня-червня, зріс на 72% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найактивніше використовують мобільний інтернет туристи на курортах Закарпаття – лідерами за обсягом пересилання даних у курортний сезон стали м. Берегове (біля якого розташоване відоме озеро Дийда) та м. Мукачеве. А найкращу динаміку порівняно з минулим роком демонструють Яремче та Шацьк: на карпатському курорті користувачі протягом травня-червня передали та отримали в чотири рази більше інформації, ніж минулого року, а в столиці озер мобільний інтернет-трафік зріс утричі. Удвічі активніше стали користуватися мобільним інтернетом туристи у Трускавці, Буковелі, Славському та Верховині.

«Ріст обсягу користування мобільним інтернетом, за нашими спостереженнями, має дві причини. Перша – кількість внутрішніх туристів постійно зростає. Українці все охочіше подорожують рідним краєм, пізнають його, а відтак – діляться своїми враженнями за допомогою мобільного інтернету. Друга причина – модернізація мережі та лояльна цінова політика. До початку літнього сезону ми завершили оновлення мережі у Волинській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях, що дало змогу збільшити пропускну здатність мережі на 50%, – зазначив заступник генерального директора по регіону «Захід» Сергій Самокрик. – Таким чином, туристи отримали можливість комфортніше користуватися мобільним інтернетом, а цінова політика компанії дозволяє їм не обмежувати себе в користуванні. Наприклад, Львівщину «МТС Україна» перетворила на територію безоплатного спілкування: починаючи із червня абоненти «МТС Україна», які відвідують Львів та область, не платять за спілкування в мережі оператора та інтернет, навіть якщо умовами їхніх «домашніх» тарифів передбачено абонплату. Таким чином, ми зі свого боку робимо внесок у розвиток внутрішнього туризму, потенціал якого в Україні ще майже не використаний».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися