Середа, 29 Травня, 2024

Робот, який обіцяв знищити людство, отримав громадянство

Саудівська Аравія стала першою країною, яка видала паспорт громадянина роботу. Документ отримала Софія – гуманоїд компанії Hanson Robotics. Ця машина вже стала популярною у ЗМІ, бо обіцяла знищити людство.

робот

Паспорт вручили перед початком форуму Future Investment Initiative, який проходить цими днями у – столиці держави.

«Це для мене честь, я пишаюсь унікальною відмінністю, – сказала робот присутнім на конференції. – Це історичний момент – бути першим роботом з громадянством».

Більшість питань до машини стосувалися майбутнього та з людьми. Коли модератор заходу та журналіст Ендрю Соркін сказав що «ми хочемо запобігти поганому майбутньому», вона відповіла: «Ти читав надто багато Ілона Маска. дивився забагато голлівудських фільмів. Не хвилюйся, якщо ти гарно ставитимешся до мене, я також буду доброю до тебе. Поводься мною, як з розумною системою вводу-виводу».

У березні 2016 року розробник інженер Девід Хенсон поставив роботу питання час фестивалю SXSW. «Чи хочеш ти знищити людей? Будь ласка, скажи «ні», – сказав чоловік. Софія відповіла: «ОК. Я знищу людей».

Хенсон каже, що Софія та майбутні колеги допомагатимуть людям, відвідувачам у парках та на різноманітних заходах.

2 КОМЕНТАРІ

  1. не думаю что у этой роботессы есть ИСКУСТВЕННЫЙ ИНТЕЛЛЕКТ. Говорит через нее оператор

    • Возможно, она сама говорила за себя. Даже в Украине уже есть работы, с которыми можно связно поговорить. Их можно найти на выставках робототехники. Если будет возможность, попробуйте – занятный опыт. Разумеется их ИИ далеко не совершенный пока, но успехи программистов в этой области впечатляют.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися