Роботи перетворились на паркувальників-камердинерів

В аеропорту Дюссельдорфа пасажири можуть не хвилюватися, що вони не встигнуть на рейс через те, що довго шукали місце для парковки свого авто. Вони можуть кинути машину, а її розміщенням займеться встановлений там робот-камердинер на ім’я Рей. Він самостійно її припаркує без допомоги водія.

Перед тим як зайнятися залишеним транспортом, робот спочатку вимірює габарити авто. Потім він піднімає його своїм вилковим навантажувачем та переміщає на одне з доступних 249 місць парковки. При цьому вага легкового авто може складати до 3,31 тонни.

При поверненні пасажира додому його авто чекатиме на нього: роботі під’єднаний до інформаційної системи аеропорту та знає, коли хто прилітає і коли слід подати машину. У разі якихось змін оновити інформацію можна через спеціальну утиліту на смартфоні з iOS та Android.

Зараз Рей націлений на обслуговування бізнес-пасажирів, тому ціна його послуг становить $39,43 на день. Однак при успішності подібної ініціативи адміністрація дюссельдорфського аеропорту може розширити дію такого сервісу.