Роботодавці почали смартфонами та фітнес-трекерами контролювати роботу офісних працівників

Нова система називається PhoneAgent і є мобільним додатком, який збирає дані від власних датчиків смартфона та фітнес-браслета

Роботодавці намагаються якомога ретельніше контролювати рухи та переміщення своїх офісних працівників. Адже той може, наприклад, ходити в туалет частіше, ніж раз на чотири години, шкодячи бізнесу та зменшуючи ефективність. Для цього фірми встановлюють камери, на комп’ютери – трекінгове програмне забезпечення, змушують звітувати через месенджери тощо. Нещодавно у них з’явилася ще одна опція, з якою смартфон та фітнес-трекер будуть звітувати роботодавцю про поведінку працівника.

Нова система називається PhoneAgent і є мобільним додатком, який збирає дані від власних датчиків смартфона та фітнес-браслета. Це дозволяє контролювати, як часто робітник користується своїм телефоном, аналізувати рівень його фізичної активності, географічне положення, рівень фонового освітлення тощо.

Дані з фітнес-браслета система PhoneAgent отримує по Bluetooth. Наявність цього девайсу дозволяє також стежити за серцебиттям, рівнем стресу, витратою калорій, якістю сну. Використання Bluetooth також дозволяє стежити, скільки часу робітник проводить в тому чи іншому місці та як часто полишає своє робоче місце.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я