Понеділок, 27 Травня, 2024

Випуск операційної системи Huawei Hongmeng може забрати в Android 700-800 мільйонів користувачів

У Huawei наприкінці літа закінчується відстрочка на використання Android разом із сервісами Google. Існують чутки, що китайський гігант планує до цього часу перейти на власну ОС Hingmeng, яку мають презентувати восени. Якщо це станеться, розповів в інтерв’ю CNBC засновник і генеральний директор Huawei Жен Женфей, Android може втратити 700-800 мільйонів користувачів.

«Huawei і Google завжди будуть на одній лінії інтересів, – каже топ-менеджер. –Але якщо ми не будемо встановлювати операційну систему Android на наші пристрої, то Google в майбутньому втратить 700-800 мільйонів користувачів».

Він додав, що Huawei зовсім не хоче замінювати систему Google, тому що це сповільнить темпи зростання. Однак якщо дійде до цього, то в Huawei виникнуть лише тимчасові труднощі, але за кілька років компанія відновить зростання.

Випуск операційної системи Hongmeng OS (вона ще може називатися Oak OS) заплановано на кінець вересня або початок жовтня. Спочатку вона буде орієнтована на пристрої середнього класу. Її перевагою буде сумісність з усіма додатками Android, що дозволить користувачам майже не відчувати незручностей у наявній екосистемі додатків Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися