Розкрили прийоми, якими інтернет-магазини змушують користувачів купувати те, що вони не хочуть

Показуючи таймер, наприклад, що залишилося лише 5 хвилин, можна створити відчуття напруги

Науковці із Прінстона проаналізували понад 10 тисяч сайтів та 1200 інтернет-магазинів і виявили, що вони маніпулюють своїми відвідувачами. Вони використовують темні прийоми, які змушують користувачів купувати речі, хоча насправді вони цього не хотіли або їм потрібно було щось інше.

«Це маніпуляція користувачами, щоб вони прийняли рішення про покупку, яку б вони інакше не зробили або не купували те, що їм непотрібно, – говорить дослідник Гунес Акар. – Показуючи таймер, наприклад, що залишилося лише 5 хвилин, можна створити відчуття напруги».

Загалом науковці виявили 15 прийомів, якими сайти та інтернет-магазини маніпулюють своїми відвідувачами. Серед них – ускладнення відміни покупки, осоромлення відвідувача, коли він хоче полишити сайт, публікація фальшивих коментарів. Деякі інтернет-магазини також показують, що хтось хоче купити товар, на який зараз дивиться відвідувач.

Багато сайтів для маніпуляції своїми юзерами використовують наробітки сторонніх компаній. Вчені виявили 22 постачальника таких рішень, причому лише два з них відкрито рекламують свої послуги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я