Субота, 22 Червня, 2024

Розроблений українцем месенджер – найпопулярніший у світі

Аналітики агенції SimilarWeb з’ясували, яка програма для комунікації найбільш затребувана сьогодні. Вони проаналізували дані користувачів Android зі 187 країн і з’ясували, що месенджер є найбільш використовуваним додатком. А найпопулярнішим месенджером є розробка українця Яна Кума WhatsApp.

З проаналізованих 187 країн додаток WhatsApp зайняв позицію лідера в 109 державах. Це 55,6%, до яких входять Бразилія, Мексика, Індія, а також інші регіони в Південній Америці, Європі, Африці та Океанії.

111

Друге місце посів Facebook Messenger – соцмережа активно змушує на нього переходити. Цей додаток лідирує в 49 країнах, серед яких Австралія, Канада, США. Третю позицію займає Viber, який завоював любов користувачів у 10 країнах – Білорусі, Молдові, Україні. Більш того, Viber у нашій країні встановлений на 65% Android-гаджетів, і ним користуються по 16 хвилин на день. Можливо, причина в тому, що Viber має багато корисних можливостей.

222

Такі утиліти, як Line, WeChat та Telegram, посідають наступні місця рейтингу, ставши популярними в Китаї, Ірані, Японії. Жителі останньої проводять у Line по 40 хвилин на день.

Месенджер KakaoTalk популярний у Південній Кореї, imo – на Кубі, Zalo – у В’єтнамі, ChatOn – в Еритреї, BlackBerry BBM – в Індонезії. Останній встановили на свої Android 87,5% індонезійців.

Із 3G від Vodafone Україна інтернет-комунікатори дозволяють зручно обмінюватися зображеннями та відео. Через них можна також дзвонити, і ось скільки трафіку потрібно месенджерам на хвилину.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися