Китайці розробили акумулятор на 100 000 мА*год

Потужності пристрою також цілком достатньо для роботи переносних холодильників, телевізорів, радіоприймачів, дронів, ноутбуків та іншої електроніки.

Китайський виробник Orico розробив зовнішній акумулятор, з яким можна не боятися, що залишишся без енергії. Адже він випустив дві моделі пауербанка MOUPS з вражаючою ємністю батарей – на 50 і 100 тисяч мА*год.

Orico

Ємності в 100 тисяч міліампер-годин достатньо, наприклад, щоб зарядити iPhone 7 Plus з акумулятором 2900 мА*год більше тридцяти разів. Потужності пристрою також цілком достатньо для роботи переносних холодильників, телевізорів, радіоприймачів, дронів, ноутбуків та іншої електроніки.

У пауербанках MOUPS використовуються батареї виробництва LG, Samsung і Panasonic. На корпусі є чотири роз’єми USB з підтримкою стандарту швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і гнізда під розетки на 220В. Відновити енергію у зовнішньому акумуляторі можна через побутову мережу або через сонячну панель потужністю 36 ват, яку можна докупити окремо за $72.

У Китаї вартість MOUPS на 50 000 мА*год дорівнює $188, а версія на 100 000 мА*год обійдеться в $290.

До речі, яким би великим не був екран смартфона, а інформаційні елементи, такі як заряд акумулятора, залишаються крихітними. Якщо вам набридло придивлятися до значка батарейки чи маленьких цифр відсотка заряду, ви можете перетворити панель повідомлень Android на величезний індикатор заряду.

Для цього знадобиться утиліта Energy Bar. Вона заливає панель повідомлень зеленим чи іншим вказаним кольором при повному заряді. Коли запаси енергії зменшуються, цей прямокутник також зменшується. Утиліта дозволяє встановити ширину індикатора від 1 до 21 пікселя. Можна також налаштувати, щоб колір прямокутника змінювався залежно від рівня заряду – діапазон можна вказати вручну. У платній версії також є додаткові опції.

А щоб завжди слухати музику через улюблені бездротові навушники, краще контролювати залишок енергії в акумуляторі Bluetooth-гарнітури. Це можна безпосередньо на екрані смартфона Android. Для цього знадобиться утиліта BatON. Вона стежить за аксесуарами та повідомляє, коли ті потребують заряджання. Скористатися BatON можна не лише з Bluetooth-гарнітурами, а й з деякими іншими пристроями, які підтримують профіль GATT.

Для роботи BatON вимагає дозволу визначати місце розташування користувача. Це не тому, що програма шпигує за переміщенням, а тому, що інтерфейс Bluetooth API є частиною Location API, яке саме опрацьовує місце розташування.