Розробники гри Assassin’s Creed створили додаток, який заохочує залишатися в ліжку

Виконуючи прості завдання, користувач має досягти власної мети – розслабитися та відпочити.

Утиліта під назвою #SelfCare не є грою, але вона в ігровій формі намагається переконати користувача залишатися в ліжку. Придумали такий додаток у студії Tru Luv, яку сформували колишні розробники відомої комп’ютерної гри Assassin’s Creed Брі Код та Ів Томас.

Програма #SelfCare є серією вправ на дихання та фокусування уваги. Наприклад, в одному із завдань необхідно скласти слова, перетягуючи на екрані квадрати з літерами. В іншому завданні утиліта попрохає приласкати віртуального кота, погладивши екран. Мета цих дій не в тому, щоб отримати найвищі ігрові бали, а витрачати час, залишаючись у ліжку.

«Більшість додатків наказують вам щось робити або надають занадто багато опцій, – говорить Брі Код. – У Tur Luv ми хочемо створити віртуального компаньйона, який має власні цілі та особистість, але при цьому знаходиться поруч з вами. Ви допомагаєте один одному».

У #SelfCare відмовилися від популярного інструменту – набридати користувачеві сповіщеннями, щоб той звернув увагу. Натомість програма вітає щоразу, як її відкривають. Виконуючи прості завдання, користувач має досягти власної мети – розслабитися та відпочити.

Ідея створити додаток, який би допомагав розслаблятися, з’явилася в розробників з їхнього власного досвіду. «Ми з колегами розробили багато звичок для самопіклування, щоб вижити, – говорить Брі Код. – Жінки працюють багато годин, але ми також переважно піклуємося про побут удома. І на роботі жінки та інші меншини стикаються зі «скляними стелями». Оцінка нашої продуктивності фокусується на наших особистостях, а не результатах. Від нас очікують емоційної роботи для наших колег, а потім повідомляють, що ми надто емоційні. Ми виснажені».

За словами розробників, одна людина не може змінити світ, але можна навести лад у невеликому кутку свого всесвіту. Вони сподіваються, що їхній додаток допоможе людям бути більш готовими підніматися з ліжка та робити свій невеликий внесок упродовж дня.