П’ятниця, 12 Липня, 2024

Головна річ, яку ми хочемо від смартфонів

Гаджети на Android та iOS легко замінять фотоапарат, ігрову приставку, перекладач, навігатор та багато іншого. Але все це не те, що насправді потрібно. Ми хочемо від смартфонів одну головну річ, свідчать дані аналітичних агенцій YouGov та Statista.

Ця річ – ємність акумулятора. Більшу батарею в смартфонах бажають майже 50% користувачів. Інші опції, такі як водонепроникність, гарна камера чи стійкий до тріщин екран, цікавлять набагато меншу кількість людей.

А тим часом, хоча автономність телефонів з роками зростає, для прийнятної автономності доводиться користуватися зовнішніми акумуляторами – павербанками. Ось добірка цікавих моделей, що продаються в Україні. А щоб вбудований у телефон акумулятор працював максимально довго, про нього треба правильно піклуватися. Інакше йому можна вкоротити термін служби, і мобільник вимикатиметься раніше, ніж індикатор покаже нуль відсотків заряду. І якщо ви маєте малопопулярний гаджет зі зношеною батареєю, до якого складно купити нову, тоді ви можете відновити її самостійно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися