Субота, 2 Березня, 2024

Samsung блокує свої телевізори, для розблокування треба довести його легальну купівлю

Хвиля заворушень в Південноафриканській Республіці та масові пограбування магазинів і складів підштовхнули компанію Samsung запустити функцію TV Block. Вона віддалено блокує телевізор, після чого його не вдасться використовувати. Розблокувати пристрій можна, довівши легальність його покупки. Функція TV Block запущена по всьому світу.

«Метою технології є протидія створенню вторинних ринків, пов’язаних з продажем нелегальних товарів, як у Південній Африці, так і за її межами», – повідомили виданню представники Samsung.

При спрацьовуванні TV Block власникам телевізора Samsung доведеться самостійно доводити легальність його купівлі. Одним з таких доказів можуть бути чеки з магазину та гарантійні талони з датою покупки.

TV Block вбудована у всі нові смарт-ТВ Samsung, що випущені з 11 липня 2021 року. Існуючі смарт-ТВ отримають цю опцію під час оновлення прошивки.

Як діяти користувачам, на телевізорі яких спрацював TV Block, але які викинули чек і гарантійний талон, поки невідомо.

Через роботу TV Block при купівлі телевізора Samsung необхідно, щоб в магазині його активували.

Samsung не пояснила, чи торкнеться робота TV Block «сірих» телевізорів. Це апарати, що куплені в інших державах і ввезених в індивідуальному порядку. У лютому 2020 року прокотилася хвиля блокувань «сірих» телевізорів Samsung.

До речі, Samsung також почала блокувати камери у смартфонах любителів модифікувати програмне забезпечення на мобільниках. Невідомо, чому компанія вирішила блокувати камери на Galaxy Fold3 після розблокування бутлоадера.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися