Вівторок, 23 Квітня, 2024

Samsung Galaxy S22 отримає високу швидкість заряджання та новий колір

Флагман Samsung Galaxy S22 має з’явитися за кілька місяців і про нього потроху з’являється інформація. Один із гаджетів цієї лінійки отримує дуже швидке заряджання, за мірками Samsung. А ще Galaxy S22 отримає новий колір корпусу.

Авторитетне джерело витоків Ice Universe опублікував у Twitter інформацію, що модель S22 Ultra буде оснащена акумулятором ємністю 5000 мА*год. Заряджатися він буде потужністю 45 Вт. Така потужність має забезпечити 70% заряду всього за 35 хвилин.

Молодші апарати лінійки S22 та S22 Plus, тим часом, цілком можуть залишитися зі стандартним швидким заряджанням Samsung потужністю 25 Вт.

Galaxy S22 Ultra також отримає кілька нових кольорів. Існують чутки, що в розробці була спеціальна темно-червона версія. Також цей гаджет має отримати ще варіант зеленого кольору, стверджує витік від GalaxyClub.

Якщо дані стосовно кольорів плавильні, смартфони Galaxy S22 Ultra можуть надійти у продаж у чорному, білому, темно-червоному та зеленому кольорах. Поки невідомо, чи буде зелений у Galaxy S22 такий же зелений, як і Samsung Galaxy Z Fold 3.

Лінійка Samsung Galaxy S22 має з’явитися десь на початку 2022 року. Апарати Galaxy S22 і Galaxy S22 Plus, схоже, будуть досить однаковими, а Galaxy S22 Ultra помітно відрізнятиметься від них.

За неофіційними зображеннями двох дешевших і менших телефонів, ємність акумулятора та розміри екрана можуть бути незмінними або навіть зменшеними в порівнянні з Galaxy S21, який вийшов на початку 2021 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися