П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Samsung Galaxy S23 також отримають супутниковий зв’язок

Започаткований Apple тренд на підтримку супутникового зв’язку у смарфтонах переймає ще один виробник. Майбутні флагмани Samsung Galaxy S23 також зможуть відправляти екстрені SMS через супутник. На додаток до цього супутниковий зв’язок у Galaxy S23 запропонує функції, яких не мають iPhone.

Корейське видання ET News повідомляє, що Samsung розробляє технологію супутникового зв’язку для серії Galaxy S23, і Iridium є очевидним супутниковим партнером.

Видання додає, що Samsung працює над передачею текстових повідомлень і зображень низької якості через супутник. Можливість надсилати зображення є кроком вперед порівняно з функціональністю супутникового зв’язку, яка доступна в телефонах Apple і Huawei. Обидва ці бренди через супутник дозволяють лише надсилати екстрене повідомлення та інформацію про місцезнаходження.

Поки що функція супутникового зв’язку у Galaxy S23 знаходиться на рівні чуток. Тому залишається невідомим, коли Samsung запропонує цю послугу, якщо вона дійсно з’явиться. Також невідомі такі деталі, як ціни та географічна доступність.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися