Понеділок, 20 Травня, 2024

Samsung Gear S2 першими отримали eSIM

Асоціація мобільних операторів і виробників пристроїв анонсувала новий тип SIM-карток для мобільних девайсів. Першим пристроєм з eSIM стане годинник Samsung Gear S2 Classic 3G.

Програмовані картки eSIM поки будуть підтримувати роботу лише з одним оператором. Але в червні асоціація GSMA запустить eSIM з підтримкою відразу декількох мобільних операторів одночасно.

Перевага новинки полягає в тому, що користувачеві не доведеться замінювати SIM-картки при зміні оператора. Йому достатньо буде лише перемкнути опцію в меню свого гаджета. До того ж eSIM на 90% менше стандартних SIM, що звільнить додаткове місце в смартфонах для інженерних потреб.

«Ми не хочемо, щоб користувачі мали незручності, як із сучасними SIM-картками, – розповів The Verge головний інженер GSMA Єн Пеннел. – Перша специфікація eSIM призначена для компаній, які хочуть запустити свої продукти з нею».

«Це єдина спільна та взаємозамінна специфікація, яка отримала підтримку мобільної індустрії та дозволяє користувачам віддалено під’єднуватися до мобільних мереж, – розповів директор з технологій GSMA Алекс Сінклер. – Нова спеціфикація дає користувачам свободу підключати свої гаджети до оператора за власним вибором».

Технічні характеристики Samsung Gear S2 3G такі: 1,2-дюймовий круглий Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю 360×360 пікселів, двоядерний процесор з частотою 1 ГГц, 512 МБ RAM, 4 ГБ вбудованої флеш-пам’яті, Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 4.1, NFC, літій-іонний акумулятор на 300 мАг, захист від води і пилу за стандартом IP68.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися