Середа, 29 Травня, 2024

Samsung готує Sam на заміну Bixby і цей асистент отримає зовнішність в стилі Pixar

Південнокорейський гігант Samsung, можливо, планує поступово замінити свого віртуального помічника Bixbi на більш привабливого. Це Sam, який отримав жіночий образ в стилі героїв мультфільмів Pixar.

Візуальний образ нового віртуального помічника Samsung створила бразильська студія анімації Lightfarm. Рендери були у загальному доступі кілька днів, після чого їх прибрали.

Очікується, що Sam використовуватиметься не лише в смартфонах Samsung Galaxy, а й в інших смарт-речах. Цей помічник може повністю замінити Bixby, якого Samsung випустила в 2017 році, але який не став популярним.

Публічна офіційна презентація Sam може відбутися разом з демонстрацією першої комерційної смарт-колонки Samsung. Про розробку подібного гаджета було оголошено ще в 2018 році, проте його відкладали.

Інші віртуальні асистенти, такі як Amazon Alexa чи Apple Siri не мають зовнішнього образа і існують лише у вигляді голосу. Деякі експерти припускають, що візуалізація нового помічника Samsung може допомогти привабити молодшу аудиторію. На це натякає образ Sam, який предстає у форматі молодої жінки, можливо, підлітка, з коротким волоссям та одягом і гаджетами Samsung.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися