Субота, 9 Грудня, 2023

Samsung One UI 2.0: головні зміни

Випущена у 2018 році прошивка Samsung One UI мала на меті краще адаптувати інтерфейс до можливостей сучасних смартфонів. Південнокорейський гігант готує другу версію своєї оболонки, яка заснована на свіжому Android 10. Першими її отримають пристрої Samsung Galaxy S10, S10 Plus, S10e. А поки інженери Samsung готують One UI 2.0 для вашого смартфона, погляньте, які помітні зміни в ній будуть.

  1. Кращий темний режим

Модний хіт у візуальному оформленні смартфонів – темна тема оформлення – з One UI 2.0 стане зручнішою. Система адаптуватиме до нього шпалери, приглушуючи їхню яскравість. Так вони менше контрастуватимуть із текстом повідомлень на домашньому екрані.

  1. Менші поп-апи

Перша версія One UI мала спливаючі вікна з великими кнопками. У другій версії Samsung вирішив, що вони завеликі, і зменшив їхній розмір.

  1. Вбудований запис екрана

Ексклюзивні фішки Galaxy Note стануть доступні на інших смартфонах з виходом One UI 2.0. Одна з таких – запис екрана з підтримкою анотацій та одночасним захопленням відео з фронтальної камери і звуку з мікрофона.

  1. Доступність для людей із проблемами зору

У новій прошивці Samsung поліпшує взаємодію з інтерфейсом для людей із вадами зору. Серед пропонованих можливостей – налаштування кольорів екрана для кращого бачення певних відтінків та висококонтрастна клавіатура. Також у One UI 2 візуалізують функцію диктування віртуального помічника Bixby, з якою можна надиктовувати текстові повідомлення і зберігати нотатки в додатку Samsung Notes. Крім того, ця прошивка пропонує опцію Light Sensing, яка сповіщає користувача вібрацією про те, що навколо увімкнули світло.

  1. Цифрове благополуччя

Інша сучасна мода – проводити менше часу в екрані смартфона – у One UI 2.0 також отримає розширені можливості. Можна буде встановлювати таймери для додатків, які не повинні турбувати в цей час. Також можна активувати режим фокусування для всього телефону в цілому.

  1. Іконки та стікери

У свіжій прошивці іконки почнуть рухатися. Так, ярлик додатка «Налаштування» буде обертатися, сповіщаючи про наявність якогось повідомлення. Пристрої Bluetooth будуть переміщуватися. А ще можна буде прикріплювати стікери до різних додатків.

  1. Редизайн камери

Програма камери змінилася: зникли режими Pro, панорама, слоу-моушн, які раніше були доступні над кнопкою затвору. Тепер вони доступні в підменю «Більше». Слайдер зуму працює з усіма камерами смартфона, перемикаючись між ними автоматично.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися