Субота, 13 Липня, 2024

Як у Windows закріпити будь-яке вікно над іншими

У Windows можна зробити так, щоб вікно потрібної програми завжди залишалося над іншими. Так можна зручніше читати довідку чи інструкцію, дивитися фільм тощо. Однак не всі програми підтримують режим відображення над усіма іншими вікнами. У цьому випадку потрібне вікно можна закріпити самостійно.

Для цього знадобиться невелика утиліта DeskPins, яка працює на будь-якій версії Windows, з уже майже повністю забутою лінійкою Windows 9x включно. Програма не має графічного інтерфейсу, а робота з нею відбувається через іконку в треї.

Для закріплення вікна над іншими необхідно натиснути іконку DeskPins лівою кнопкою миші й у спливаючому меню вибрати пункт «Enter pin mode». Курсор миші перетвориться на шпильку, якою потрібно «пригвоздити» бажане вікно над іншими. Розпізнати таке вікно можна за наявністю додаткової кнопки поруч із кнопкою «Згорнути вікно». Таким чином можна закріпляти декілька вікон. Зняти закріплення можна кліком на іконці шпильки у вікні. Для звільнення всіх вікон треба натиснути правою кнопкою миші на іконку DeskPins в треї та вибрати пункт «Remove all pins».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися