Неділя, 23 Червня, 2024

Samsung перетворює холодильники на телевізори

Оновлення програмного забезпечення Samsung Family Hub надає смарт-холодильникам компанії незвичайні для такої техніки режими. Холодильники перетворюються на телевізори. Ефірна трансляція відбувається через потоковий сервіс Samsung TV Plus.

Samsung TV Plus — безкоштовний телевізійний сервіс технологічного гіганта з підтримкою реклами. Сервіс Samsung TV Plus на телевізорі надає є понад 200 каналів безкоштовного телебачення в прямому ефірі.

Оновлення, про яке було вперше анонсовано минулого року, надійде в липні цього року. Опція телебачення буде доступна лише в США та Кореї.

Наразі користувачі смарт-холодильника Samsung можуть дивитися телевізор на вбудованому сенсорному екрані холодильника, відображаючи контент з телевізора або зі смартфона Samsung.

Холодильник Samsung також є смарт-динаміком з доступом до голосових помічникІв Amazon Alexa і Samsung Bixby, що є рідкісним поєднанням.

Ще одна функція, яку Samsung переносить зі своїх телевізорів на смарт-холодильник, — це художній режим. Холодильники Family Hub отримають доступ до програми, яка перетворює екран пристрою на витвір мистецтва. Він також допомагає приховати екран, коли той не використовується.

Samsung також оновила технологію внутрішньої камери холодильника, яка може сканувати етикетки харчових продуктів, щоб покращити ідентифікацію їжі та напоїв. Коли користувач кладе щось в камери, холодильник сканує, а потім пропонує рецепти на сенсорному екрані на основі інгредієнтів, які він бачить.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися