Субота, 20 Квітня, 2024

Samsung отримала сім «Каннських левів» за рекламу Galaxy S8 і Gear VR

Компанія Samsung отримала сім нагород на Міжнародному фестивалі реклами «Каннські леви», який відбувся минулого тижня. Південнокорейський виробник отримав три золоті, дві срібні та дві бронзові статуетки. Таку кількість відзнак компанії приніс рекламний ролик під назвою «Мрія страуса», в якому страус вдягнув окуляри віртуальної реальності.

Цей ролик уперше показали 29 березня на прес-конференції, присвяченій анонсу Samsung Galaxy S8. У ньому страус випадково надягає гарнітуру Samsung Gear VR, після чого, перебуваючи під великим враженням, вчиться літати. Samsung заявила, що ролик відображає прагнення компанії допомагати людям усього світу здійснювати, здавалося б, неможливе. Золоті нагороди ролик отримав за візуальне виконання, анімацію і режисуру.

Ролик Samsung є виключно фантазією. Адже Gear VR та схожі гаджети розробляються для людини – істоти, яка має два ока попереду голови. У більшості птахів очі розміщені по боках голови, тому вони просто не зможуть отримати 3D-картинку, дивлячись у такий девайс.

Цього року 63-й за рахунком Міжнародний фестиваль реклами «Каннські леви» залучив понад 15 тисяч професіоналів у сфері комунікацій, реклами та маркетингу, а також зібрав більш ніж 43 тисячі робіт у 24 категоріях, від рекламних TV-роликів до оголошень у пресі, зовнішньої реклами, онлайн-комунікацій і маркетингу.

До речі, реклама цього року вперше в історії може отримати «Оскар». Проморолик до симулятора Everything став претендентом на одну з найбажаніших нагород в кіномистецтві – «Оскар». Подібна ситуація в історії нагород кіноакадемії відбулася вперше. Рекламний трейлер цього конструктора життя триває 11 хвилин та показує, як різні форми живих організмів пов’язані між собою. До візуального ряду автори додали міркування відомого британського філософа Алана Уоттса. Сам ролик показує все розмаїття життя, яке можна досягнути в цій грі.

 

Завдяки своїй великій довжині як для рекламного відео, а також захопливому відеоряду та філософській темі диктора промовідео потрапило в поле зору журі «Оскара». Цифрове відео номінують на найкращий анімований короткий фільм.

Якщо ролик переможе, це не буде його першою нагородою. Раніше він отримав приз журі за анімацію на цьогорічному фестивалі коротких фільмів у Відні.

Сама гра Everything дозволяє гравцеві випробувати свої сили буквально у будь-якому вигляді. Він може бути, наприклад, окремим атомом або конусом безпеки на дорозі. Через це Everything часто називають грою, в якій є все і немає абсолютно нічого.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися