Samsung показав, що Note 8 не вибухає, роздавши 200 апаратів на літаку

Усі 200 пасажирів рейсу отримали новенькі Note 8. Їх розносили стюарди, як звичайно.

Пасажири рейсу авіакомпанії Iberia Airlines IB 0513 з Ла-Коруньї до Мадрида-Барахаса зійшли з борту ощасливленими. А Samsung при цьому показав, що його нові смартфони Note 8 не вибухають, як попередні Note 7.

Іспанське відділення Samsung Spain у своєму Twitter написало: «У Samsung після падіння не лише піднімаються – ми вчимося літати!»

 

Note 8

 

Усі 200 пасажирів рейсу отримали новенькі Note 8. Їх розносили стюарди, як звичайно. Це символічна відповідь на заборону проносити Note 7 на борт літака через його вибуховість. Користувачам доводилося буквально викидати свої девайси у сміття, щоб сісти на літак. Samsung навіть відкрила в аеропортах, з Борисполем включно, пункти прийому, куди можна було здати свій Note 7 та отримати компенсацію.

Навесні цього року Samsung також використала інший маркетинговий хід для переконання користувачів у безпечності. Ідея полягає в тому, що покупці Galaxy S8 зможуть повернути смартфон у магазин протягом трьох місяців після купівлі й отримати свої гроші назад. При цьому не потрібно буде придумувати причину для повернення. Також магазини не повинні будуть чіплятися до дрібних потертостей на корпусі.

Продажі Galaxy Note 7 стартували 19 серпня 2016 року в десяти країнах, але вже восени після повідомлень користувачів про проблеми компанія відкликала смартфони в усьому світі. Після того, що сталося, корейський виробник попередив користувачів флагмана, що краще вимкнути його і припинити використання. А в грудні стало відомо, що компанія примусово заблокує смартфони Galaxy Note 7.

Експерти Samsung Electronics, які вивчали причини інцидентів з флагманським смартфоном починаючи з жовтня, припускають, що причинами загорянь і вибухів Galaxy Note 7 могло бути поєднання кількох факторів. Щоб знайти точну причину загоряння гаджетів, фахівці використовували всі доступні методи тестування, з комп’ютерною томографією і рентгеном включно.

На сьогодні компанія Samsung повернула від користувачів більше 3 мільйонів апаратів. З них приблизно 200 тисяч пішли на тести для виявлення причин загоряння. Ще близько 2,5 мільйонів апаратів залишилися на складах.

Вибухові Note7 стали настільки резонансною подією, що змусили Корею законом регулювати виробництво мобільників. Над документом працювали міністерство науки, ІКТ та перспективного планування Кореї, а також місцевий регулятор ринку послуг телекомунікацій, комісія зі зв’язку Кореї.

Відповідно до законопроекту, корейські виробники смартфонів будуть зобов’язані погоджувати свої дії з трьома операторами мобільного зв’язку: SK Telecom Co., KT Corp. і LG Uplus Co. Зокрема, узгодження потребують запуск нової продукції або відгук старої. На це даватиметься три дні. Рішення про відкликання смартфонів, що безпосередньо відноситься до захисту споживачів, повинно містити чіткі умови термінів обміну гаджета і розміри відшкодування. Також виробники і регулятори повинні будуть розробити детальну схему повернення коштів покупцям.