П’ятниця, 1 Березня, 2024

Напиши про науку та виграй Power Bank Xiaomi

Xiaomi Mi Power Bank 10000 mAhТриває конкурс статей про українську науку Tech Today Awards. Цього місяця призом читацьких симпатій стане Power Bank (зовнішній акумулятор для підзаряджання гаджетів) Xiaomi ємністю 10000 мА•год. Xiaomi Mi Power Bank дуже компактний та має товщину всього 22 мм.

Power Bank отримає автор роботи, яку подано до 31 серпня 2016 року та яка набере найбільшу кількість лайків (кнопка like знаходиться під кожним матеріалом).

Шановні журналісти, блогери та інше письменне товариство! Поспішайте подати свою роботу на конкурс.

Нагадуємо, Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub. Його мета – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Узяти участь у конкурсі можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку, допоможуть зробити її «бестселером».

Переможці будуть обрані у двох номінаціях: 1) найкраще інтерв’ю з науковцем та 2) найкраща стаття про науковий проект. Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньовідомим українським ученим Борисом Патоном.

Реєструватися для участі в конкурсі можна з 1 березня 2016 року до 31 жовтня 2016 року. Докладніше про конкурс читайте тут.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися