Samsung представила мишку для паралізованих

Південнокорейська компанія Samsung Electronics представила свою нову розробку – комп’ютерну мишу для інвалідів, яка відстежує рух очей користувача комп’ютера. Так вони зможуть користуватися комп’ютерами та цифровими сервісами самостійно.

Пристрій під назвою EYECAN+ являє собою невелику коробочку, яка закріплюється під монітором та сканує рух зіниць і моргання. Для цього компанія використала свої напрацювання, які вона втілила у смарфтоні Galaxy S4, у котрому гортати сторінки можна було очима.

Нова система дозволяє людям з обмеженими фізичними можливостями створювати та редагувати тексти, переглядати інтернет-сторінки та виконувати ще 18 популярних команд за допомогою контекстного інтерфейсу спеціалізованого програмного забезпечення. При цьому для користування нею не потрібно одягати якісь додаткові датчики чи приймати спеціальну позу: працювати можна сидячи та лежачи. Єдина вимога – користувач повинен знаходитися на відстані 60-70 сантиметрів від монітора, а при першому підключенні необхідно пройти регулювання чутливості.

Samsung не збирається комерціалізувати технологію, проте випустить обмежену партію EYECAN+ для благодійних організацій. Проте компанія відкриє вихідний програмний код пристрою, що дозволить виготовляти його стороннім фірмам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я