Вівторок, 23 Липня, 2024

Samsung припинив продаж та виробництво цифрових камер

Уже близько року про бізнес Samsung з виробництва цифрових камер ходять різні чутки. Наприклад, у твіттері акаунт Samsung India поширив інформацію, що компанія планує залишити цей ринок. Нещодавно надійшло ще одне повідомлення, в якому говориться, що Samsung повністю зупинив виробництво цифрових камер.

За даними ресурсу The Investor, південнокорейський виробник зупинив повністю також продажі своїх камер. «Ми більше не виробляємо та не продаємо цифрові камери, – каже менеджер Samsung, який не хоче розкривати свою особистість. – Але ми створимо новий продукт у категорії камер, щоб продовжити бізнес».

За словами анонімного менеджера Samsung, компанія прийняла рішення про вихід з ринку, тому що стала неконкурентною в сегменті початкових камер, а також під тиском смартфонів. Новий напрямок може охоплювати такі продукти, як Gear 360, а також камери, які виготовляють виключно для смартфонів.

Samsung почав випускати цифрові камери у 1997 році та зумів отримати вигоди від буму ринку цифрових камер, який відбувся в середині 2000-х. У ті роки компанія також запустила власну бездзеркальну камеру, яка була топовою моделлю та конкурувала з дорожчими продуктами японських вендорів. Свою останню модель цифрової камери – бездзеркальну NX500 – компанія показала в березні 2015 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися