Четвер, 13 Червня, 2024

Під’єднання одним поглядом

Синхронізація гаджетів сьогодні досі є складним процесом, однак уже скоро для цього достатньо буде лише одного погляду. Таку можливість забезпечить технологія iGaze, яку розробили в китайському Університеті Циньхуа. З нею для під’єднання до пристрою необхідно на нього подивитися.

Так виглядає прототип носимого комп’ютера iGaze

Для своєї роботи новинка використовує сучасні гаджети та зв’язок. Користувач одягає носимий комп’ютер з камерою, яка слідкує за напрямом його погляду. Як тільки гаджет виявить, що він дивиться на якийсь пристрій з доступом в інтернет, наприклад, телевізори чи музичні центри, тоді він почне передавати інформацію на них. Після успішного під’єднання пристрій-адресат сигналізує звуковим сигналом, а користувач кивком голови підтверджує, що синхронізація відбулася правильно.

При погляді на людину можна бачити її контактну інформацію

iGaze дозволяє з’єднувати не лише електроніку, але і людей. Останні зможуть легко обмінюватися контактною інформацією простим поглядом. А в музеях подібна технологія показуватиме додаткову інформацію про експонати, коли користувач дивитиметься на них.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися