Як у Chrome пришвидшити відкриття веб-сайтів, економлячи трафік

Поки юзер читає одну сторінку, браузер переходить за посиланнями на них та завантажує в кеш інші

Користувачі браузера Chrome можуть менше очікувати завантаження веб-сторінок. Для цього вже давно існує технологія попереднього завантаження веб-сайтів. Поки юзер читає одну сторінку, браузер переходить за посиланнями на них та завантажує в кеш інші. Спеціальне розширення для Chrome використовує цей спосіб з одним поліпшенням, завдяки чому йому вдається не витрачати багато зайвого трафіку, що важливо при роботі через мобільний або повільний інтернет.

Розширення FasterChrome заздалегідь завантажує в кеш браузера лише ті сторінки, на які користувач наводить мишкою. При цьому для зменшення хибних завантажень аддон починає працювати, лише якщо курсор затримається над посиланням щонайменше на 65 мілісекунд. Завдяки попередньому завантаженню при кліку на посилання воно миттєво відкриється в браузері без помітної затримки.

Розширення працює з більшістю сайтів, але деякі сторінки воно все ж не кешує. Це пов’язано з особливостями сайтів, які часто забороняють такі технології. Також не завантажуються сторінки, які вимагають входу в обліковий запис.

Chrome з встановленим FasterChrome завантажує сторінки набагато швидше, однак при цьому збільшується витрата оперативної пам’яті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я