Samsung розкрив вигляд One UI – нової оболонки своїх смартфонів

Апдейт обіцяє прибрати нагромадження елементів та показувати лише потрібні речі, спростивши загалом навігацію програмною частиною смартфонів Samsung.

У листопаді на конференції Developer Conference розробники із Samsung показали свої найцікавіші можливості. Окрім гнучкого смартфона увагу привернула також нова фірмова модифікація Android. Вона отримала назву One UI, а днями південнокорейський гігант випустив рекламне відео, яке дозволяє роздивитися особливості нового інтерфейсу в деталях.

Апдейт обіцяє прибрати нагромадження елементів та показувати лише потрібні речі, спростивши загалом навігацію програмною частиною смартфонів Samsung. Розробники також розділили багато меню на дві частини: інтерактивну та глядацьку. Також є нові іконки і темний режим, який дозволяє заощадити ресурс екранів AMOLED та батарею телефонів з ними.

Зараз One UI доступна лише в бета-режимі. Існують чутки, що офіційно оболонку презентують разом з випуском флагмана Galaxy S10 у лютому 2019 року. Апдейт також отримають усі телефони з Android 9.0 Pie.