Неділя, 25 Лютого, 2024

Створили чохол для смартфона, який варить каву

Випити чашку щойно приготованої кави можна буде всюди, де захочеться, бо потрібен лише власний iPhone. Для цього у смартфона повинен бути чохол від італійських дизайнерів. Їхній «одяг» для мобільника заварить напій за 5-8 секунд.

чохол

Mokase виконаний з матеріалів, які витримують високу температуру та вологу, щоб окріп не потрапив на сам гаджет. При цьому товщина аксесуара всього 0,7 сантиметра.

Щоб заварити каву у такому чохлі, в нього потрібно вставити спеціальну пластину. Це витратний матеріал, який продається окремо. Сам чохол і пластина з кавовими зернами з’єднуються невеликою трубкою. Вона зроблена зі сплаву алюмінію і кремнію та витримує високі температури, не виділяючи токсичних речовин.

Після підготування апаратної частини необхідно скористатися мобільним додатком, щоб активувати процес приготування. Розробники кажуть, що об’єм у 25 мл рідини з картриджа чохол зможе нагріти за 5-8 секунд. Рідину можна буде перелити в невелику складну чашку, яка йде в комплекті та виглядає як брелок. Для роботи нагрівального елемента в чохлі вбудований власний акумулятор.

Зараз чохол Mokase існує для смартфонів Apple, Samsung, LG і Huawei. Замовити аксесуар можна на сайті виробника www.mokase.it за ціною €24,95.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися