Субота, 2 Березня, 2024

Хто ходив на iForum-2019: портрет відвідувача від аналітиків Vodafone

Наприкінці весни в Україні щороку проходить iForum – український форум інтернет-діячів, який є найбільшою офлайн-конференцією в країні. На основі big data аналітики Vodafone показали портрет типового учасника цієї події. Статистика відвідування форуму була доступна учасникам на стенді Vodafone у режимі онлайн.

Типовим учасником форуму виявився киянин з високим рівнем доходу, власним авто та новим iPhone. Він часто буває за кордоном і схильний до купівель в інтернеті, багато часу проводить у соціальних мережах. Відвідувачі iForum найчастіше вибирають iPhone – смартфонами виробництва Apple користуються 38% учасників форуму. На другому місці – Samsung, у трійці лідерів також виявився Xiaomi.

На iForum цього року була майже гендерна рівність, та все ж чоловіків виявилося трохи більше, ніж жінок: 55% проти 45%. Близько половини аудиторії часто бувають у зарубіжних поїздках. 62% учасників користується смартфонами середньої цінової категорії, 33% вибрали топові моделі. Не дивно, адже рівень доходу 56% аудиторії, яка відвідала захід, можна віднести до високого або вище середнього.

Майже 70% учасників надають перевагу купівлям в інтернеті. Час, що залишився від інтернет-шопінгу, учасники iForum зазвичай проводять у соціальних мережах, імовірно, по роботі. Найбільше мегабайтів відвідувачі iForum просаджують в YouTube, на другому місці Instagram, як і раніше, серед соціальних мереж фігурує Facebook.

Серед відвідувачів виявилося 67% киян, 6% учасників приїхали з Харкова, по 2% – з Одеси та Дніпра, трохи більше 1% – з Броварів, Ірпеня, Луцька та Софіївської Борщагівки. Делегації з інших міст України також були представлені, але не набрали більше 1%.

Про те, що ще вміє big data Vodafone, дізнавайтеся за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися