Samsung теж перестане комплектувати смартфони зарядними пристроями

Деякі моделі смартфонів Samsung можуть позбутися адаптера живлення у 2021 році

Apple, яка вирішила продавати iPhone 12 без зарядних пристроїв у коробці, могла започаткувати новий тренд в індустрії. У ЗМІ з’явилася інформація, що Samsung теж може перестати класти в комплект смартфонів зарядні адаптери. Південнокорейський гігант пояснює рішення тим, що в багатьох користувачів уже є адаптери живлення в будинку, а відмова від них дозволить знизити витрати на виробництво пристроїв.

Деякі моделі смартфонів Samsung можуть позбутися адаптера живлення у 2021 році. Компанія вже почала переговори з постачальниками.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

Раніше за Samsung наприкінці червня стало відомо, що в комплекті з iPhone 2020 року не буде зарядних пристроїв і навушників. Кабель із коробки нового смартфона не буде сумісним зі старими зарядними адаптерами через змінений порт. З iPhone 12 будуть постачати кабель з USB-C на Lightning. Старі зарядні пристрої мають роз’єм USB-A.

Аналітик Мінг Чи Куо повідомив, що Apple також відмовиться від адаптерів потужністю в 5 Вт і 18 Вт. Їх замінять зарядні пристрої на 20 Вт, які продаватимуться окремо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я