Четвер, 30 Травня, 2024

Samsung відстежує, наскільки ніжно поводяться зі смартфоном при зверненні по гарантії

Samsung прийняла додаткові запобіжні заходи проти помилкових гарантійних претензій. Смартфон Galaxy Z Flip 3 реєструє всі події вільного падіння. Це дозволяє визначити, наскільки ніжно поводилися з телефоном і може слугувати причиною для відмови у гарантійному обслуговуванні.

Смартфон реєструє дані свого вбудованого акселерометра у спеціальному журналі. Інженери сервісних центрів Samsung можуть переглядати ці журнали, коли клієнт хоче відремонтувати гаджет по гарантії. Аналіз цих логів може показати, що причиною поломки девайсу стало падіння і це буде причиною, щоб не покривати ремонт гарантійним зобов’язанням.

Інженери Samsung зможуть визначити, чи падав Galaxy Z Flip 3 з відстані більше 1 метра.

Є один випадок, коли місяць тому у власника такого смартфона тріснуло гнучке скло уздовж шарніра. Це трапилося, коли він не користувався девайсом. Стало відомо, що гаджет пережив 3 випадки вільного падіння. Останнє падіння відбулося за 10 годин до появи тріщини. У тому випадку Samsung був готовий провести гарантійний ремон.

Експерти радять власникам Galaxy Z Flip 3 у жодному разі не кидати телефон, навіть якщо це на ліжко або диван. Окрім цього вони закликають не чинити подібне з Galaxy Z Fold 3. Хоча поки немає даних про ведення журналу акселерометра у цьому смартфоні, але немає також інформації, що подібні дані не відстежуються.

Без гарантії заміна внутрішнього гнучкого екрану Z Fold3 коштує 479 доларів. Те ж саме для Z Flip 3 коштує 369 доларів. Зовнішні дисплеї коштують набагато дешевше – заміна зламаного зовнішнього екрану обійдеться в 149 доларів і 99 доларів відповідно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися