Неділя, 19 Травня, 2024

Директор Apple хоче, щоб iPhone використовувалися інакше

Тім Кук хоче, щоб пристрої Apple використовувалися для творчості, а не для нескінченного, безглуздого прокручування стрічок у соцмережах. Про це він розповів у своєму новому інтерв’ю виданню Bustle.

Кук стурбований нескінченним, безглуздим прокручуванням, на яке соціальні медіа надихають людей, а також тим, що люди занадто багато використовують технології.

Прекрасним прикладом використання технологій директор Apple назвав додаток Apple Shine, призначеного для боротьби з соціальними стигматизаціями, пов’язаними з проблемами психічного здоров’я. За його словами, “психічне здоров’я – це криза” і він сам бореться з щоденним стресом внаслідок перебування на посаді генерального директора Apple. Для

Говорячи про залежність від інтернету та технологій, Кук повторив заяву, яку він робив раніше, сказавши ,що «технології повинні служити людству, а не навпаки». Також він стурбований тим, що люди занадто багато використовують технології, і мета Apple – спробувати допомогти їм.

«Я завжди думав, що технології повинні служити людству, а не навпаки. І я завжди турбувався про те, що люди занадто часто використовують технології, – розповів Кук. – Отже, ми розробили програму екранного часу, щоб спробувати дати людям справжнє уявлення про те, скільки часу вони дійсно витрачають на свої пристрої, тому що, як правило, це набагато більше, ніж вони говорять».

Кук також заявив, що нескінченне прокручування соціальних мереж оточує користувачів негативом. Він сказав, що Apple хоче, щоб її клієнти насолоджувалися своїми продуктами для спілкування з родиною та друзями.

Аза Раскін, творець механізму нескінченної прокрутки в соціальних мережах, сказав в 2019 році, що він дуже шкодує про свій винахід. Чоловік також додав, що шкодує про те, що воно зробило з суспільством. Він сказав, що мета цієї ідеї полягала в тому, щоб допомогти створити максимально зручний інтерфейс для користувачів, але, на жаль, це виявилося прийомом, щоб тримати юзерів в мережі якомога довше.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися