Середа, 29 Листопада, 2023

Samsung випустила смартфон Galaxy J2 Pro без мобільного інтернету

Хоча перше квітня вже давно минуло, але свіжий анонс від Samsung може видатися жартом. Компанія випустила смартфон, який не вміє виходити в інтернет. Апарат Galaxy J2 Pro не має модулів Wi-Fi, 4G і 3G, завдяки чому власник начебто не повинен відволікатися на різні онлайнові спокуси.Девайс Galaxy J2 Pro (2018), який отримав дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю 960 х 540 пікселів та інші характеристики бюджетного пристрою, представили на початку цього року у В'єтнамі

Девайс Galaxy J2 Pro (2018), який отримав дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю 960 х 540 пікселів та інші характеристики бюджетного пристрою, представили на початку цього року у В’єтнамі.

Днями для китайського ринку Samsung випустила модифіковану версію цього смартфона, призначену для учнів та дорослої аудиторії. Смартфон дозволяє здійснювати дзвінки, обмінюватися SMS, а також користуватися камерою. Але головної функціональності сучасних мобільних пристроїв – інтернет-доступу – в ньому немає.

Для учнів передбачено кілька корисних додатків, наприклад, словник, і вони працюють без доступу до інтернету. Samsung заявила, що всі студенти коледжів, які куплять Galaxy J2 Pro до кінця червня, отримають назад свої 185 доларів за умови покупки смартфонів серії Galaxy S і Galaxy A після завершення періоду випускних екзаменів.

Характеристики смартфона без інтернета майже аналогічні його повноцінній в’єтнамській версії. Відмінність лише у обсязі оперативної пам’яті, який зменшили з 1,5 до 1 ГБ. Він також має камеру на 8 Мп та батарею на 2600 мА·год.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися