Середа, 6 Грудня, 2023

Samsung випустить чотири моделі Galaxy Note 10

Чутки про те, що флагманський смартфон Samsung Galaxy Note 10 матиме кілька версій, підтвердилися. Раніше йшлося, що буде два варіанти, але тепер стало відомо, що вендор готує загалом чотири моделі. Дві з підтримкою 5G, дві – з 4G LTE.

Як стверджує корейське видання ETNews, базові моделі з підтримкою мереж LTE отримають екрани діагоналлю 6,75 дюйма у старшої та 6,28 дюйма у молодшої. Версії з 5G матимуть такі ж розміри дисплеїв.

Старші версії Galaxy Note 10 також мають отримати камери з чотирма об’єктивами. У молодші моделі вендор інсталює блок із трьох камер.

Експерти пояснюють, що широкий асортимент варіантів однієї моделі пояснюється бажанням Samsung охопити всі сегменти ринку для різних категорій покупців. Сьогодні компанія може запропонували лише один смартфон з 5G. З виходом у серпні або вересні Galaxy Note 10 їх відразу стане три.

Джерела південнокорейської газети The Investor стверджують, що девайс може позбутися фізичних кнопок на користь сенсорних. Фізичних клавіш апарат не матиме, сенсорним аналогом замінять навіть традиційні кнопку живлення та клавіші регулювання гучності. Усі ці функції перейдуть в екран, взаємодією з яким необхідно буде активувати гаджет та міняти рівень звуку. Альтернативою також можуть бути голосові команди.

Фахівці поки не знають, чи вбудує Samsung технологію форс-тач, яку створила китайська компанія New Degree Technology. Південнокорейський гігант розглядає таку можливість, але на заваді може стати висока ціна.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися