Вівторок, 28 Травня, 2024

Samsung випустив холодильник для перегляду YouTube та TikTok

Новий холодильник Samsung може мати більший екран, ніж ваш ПК. І він призначений для тих, хто хоче дивитися YouTube і TikTok.

Samsung оголосила в корейському прес-релізі, що продемонструє Bespoke Refrigerator Family Hub Plus на CES 2023. Смарт-холодильник схожий на існуючу лінійку холодильників Bespoke.

Сенсорний екран холодильників Family Hub зазвичай досягає 21,5 дюймів, що приблизно вдвічі більше, ніж типовий 9 або 10-дюймовий екран планшета. Але новий холодильник має набагато більший 32-дюймовий екран. Він займає майже всю праву панель холодильника.

Як і в попередніх моделях, Samsung хоче, щоб екран служив центральним рекламним щитом для родини, панеллю керування для пристроїв розумного дому та способом швидкого доступу до смарт-функцій холодильника.

Існує панель для керування пристроями SmartThings, такими як освітлення, жалюзі, перемикачі та датчики, і вона може показувати зображення зі спільної бібліотеки Google Photos. Остання може служити як хмарна версія приклеєних  на холодильник за допомогою магнітів надрукованих фотографій.

Є також функції мультимедійної направленості. Серед них – Samsung TV Plus – потокове відео з рекламою. Samsung каже, що це може бути корисним для відтворення музичних каналів або новин, які, ймовірно, не вимагають від користувача стояти перед холодильником. Це 190 телеканалів у США та близько 80 каналів у Південній Кореї через додаток Samsung TV Plus.

Вертикальна орієнтація дисплея також робить його придатним для перегляду контенту соціальних мереж, наприклад відео TikTok і YouTube Shorts,

Samsung не згадує ціну на новий холодильник, але її ймовірно розкриють на CES 2023 у січні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися