Вівторок, 23 Липня, 2024

Samsung запропонував новий тип гаджета: смарт-каблучку

Samsung офіційно анонсувала новий тип електронного гаджета – Galaxy Ring, смарт-каблучку. Ідея такого пристрою не нова і його можна було купити раніше. Але Samsung стала першим гігантом, який випустив такий гаджет, і це може змінити світ носимих технологій.

Основні характеристики та специфікації Galaxy Ring

Galaxy Ring доступний у трьох кольорах — чорний, срібний та золотий, і пропонує дев’ять різних розмірів, що забезпечує зручну посадку для широкого спектра користувачів. Важить лише 2,9 грама у своїй найважчій версії, що значно легше, ніж багато конкурентів, що підвищує комфорт користувача під час тривалого носіння?.

Що стосується функціональності, Galaxy Ring наповнений функціями, орієнтованими на здоров’я та добробут. Він включає My Vitality Score, який оцінює фізичну та психічну готовність, та Booster Cards, які надають персоналізовані рекомендації щодо здоров’я. Кільце також обладнано датчиками для відстеження сну, моніторингу серцевого ритму?.

Одним з приємних аспектів Galaxy Ring є тривалість роботи від акумулятора, яка становить від 5 до 9 днів в залежності від використання?.

Згідно з заявою Федеральної комісії зв’язку (FCC), менші розміри кілець від 5 до 7 матимуть найменший акумулятор – 17 мАг. Середні розміри, від 8 до 11, матимуть акумулятор на 18,5 мАг. Розміри 12 і 13 матимуть найбільший акумулятор на 22,5 мАг.

Чому вхід Samsung на цей ринок важливий

Вхід Samsung на ринок розумних кілець є важливим з кількох причин:

  1. Популяризація: Широке охоплення ринку та впізнаваність бренду Samsung можуть підняти розумні кільця з нішових гаджетів до масових аксесуарів. Це може призвести до ширшого прийняття та використання розумних кілець споживачами.
  2. Розширення екосистеми: Galaxy Ring легко інтегрується з існуючою екосистемою пристроїв Samsung, включаючи смартфони та розумні годинники. Ця синергія дозволяє користувачам покращити свої можливості відстеження здоров’я та фітнесу, використовуючи комбіновану потужність кількох пристроїв Samsung?.
  3. Інновації та конкуренція: Вхід Samsung у цей сегмент ринку, ймовірно, спричинить інновації та конкуренцію. Інші технологічні гіганти можуть прискорити свої зусилля з розробки, що призведе до швидких досягнень у технології розумних кілець та нових функцій, які принесуть користь споживачам.
  4. Покращений моніторинг здоров’я: Завдяки своєму потужному набору функцій, орієнтованих на здоров’я, Galaxy Ring пропонує користувачам детальні інсайти щодо їх добробуту, потенційно встановлюючи нові стандарти для моніторингу здоров’я в носимих технологіях??.

Galaxy Ring з’явиться на ринку наприкінці липня 2024 року за ціною $400.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися