Неділя, 14 Липня, 2024

iPhone 16 Pro витрачатимуть менше часу на заряджання

Останні чутки з Китаю стверджують, що наступне покоління смартфонів Apple збільшить швидкість заряджання. У той час як iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max можуть досягати споживання 27 Вт за допомогою кабелю і до 15 Вт за допомогою бездротової зарядки MagSafe, цьогорічні моделі iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max нібито підуть далі.

Усі чотири моделі iPhone 15 можуть заряджатися до 50% приблизно за 30 хвилин за допомогою адаптера живлення потужністю 20 Вт або вище, що відповідає попереднім моделям Apple iPhone 13 і iPhone 14

Майбутні iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max підтримуватимуть дротову зарядку потужністю 40 Вт і бездротову зарядку MagSafe потужністю 20 Вт. Це, звичайно, пікові показники, і вони не будуть досягнуті протягом усього тривалого часу протягом процесу заряджання.

Залишається побачити, як підвищення піків вплине на фактичний час зарядки для обох технологій на цих телефонах, оскільки це те, що людей найбільше хвилює. І все-таки, якщо це вдасться, Apple все ще досить далека від 120 Вт дротових і 50 Вт бездротових для смартфонів китайських компаній.

З іншого боку, джерело цих чуток стверджує, що сенс вищої пікової швидкості заряджання полягає в тому, щоб компенсувати майбутнє збільшення ємності батареї на iPhone 16 Pro і Pro Max. В основному Apple хоче, щоб телефони заряджалися принаймні так само швидко, як їхні попередники, навіть із більшими батареями всередині.

Приблизно рік тому вже ходили чутки, що iPhone 16 Pro і iPhone 16 Pro Max отримають саме ці вдосконалення в заряджанні, а також що вони також використовуватимуть технологію багатошарових батарей, яка забезпечує більшу ємність і довший термін служби.

Apple, як зазвичай, має представити iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max у вересні разом із iPhone 16 та iPhone 16 Plus.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися