Середа, 6 Грудня, 2023

Samsung запустив додаток Good Vibes для сліпоглухонімих користувачів Android

Сучасні смартфони завдяки потужним процесорам та нейромережам могли б стати чудовим інструментом для комунікації між сліпоглухонімими людьми та їхніми близькими й опікунами. Однак нинішні гаджети деградували, залишивши обмежену кількість інтерфейсних кнопок, майже повністю перейшовши на сенсорні екрани. Останні не мають сенсу, якщо не бачиш, що показано на дисплеї. В індійському підрозділі Samsung придумали, як вирішити це завдання і дозволити сліпоглухонімим користуватися сучасними смартфонами, випустивши додаток Good Vibes.

Програма пропонує два інтерфейси. Перший – прозорий і призначений для сліпоглухонімого користувача. Інший – звичайний, і ним може користуватися зряча людина.

При бажанні набрати текстове повідомлення сліпоглухонімий повинен просто вистукати його на корпусі смартфона азбукою Морзе. Утиліта Good Vibes конвертує сигнали в текст або озвучить їх.

Стандартний видимий інтерфейс дозволяє набрати повідомлення текстом, після чого сліпоглухоніма людина відчує послання через вібрації смартфона азбукою Морзе.

Додаток Good Vibes поки що доступний у фірмовому магазині додатків Samsung Galaxy Store. Однак розробники кажуть, що готують його до публікації в Google Play Store, що зробить програму доступною для всіх власників Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися