Як відновити видалені або втрачені фотографії на Android

Додаток не вимагає прав рут-доступу, однак це суттєво обмежує можливості для відновлення

Серед тисяч фотографій у пам’яті сучасного смартфона легко помилитися і видалити ту, що треба було залишити. Android не має засобів для відновлення файлів, особливо фотографій. Деякі фотогалереї, наприклад, «ФОТО Галерея», пропонують функцію сміттєвого кошика – папки, куди переміщуються видалені зображення і звідки їх легко повернути назад. Тим, хто не користується подібними галереями, доведеться залучити додатки для відновлення видалених фотографій.

Серед таких утиліт для відновлення можна назвати DiskDigger photo recovery. Ця програма повертає втрачені фото з карти пам’яті або внутрішньої пам’яті. Для своєї роботи додаток не вимагає прав рут-доступу, однак це суттєво обмежує можливості для відновлення. Додаток не зможе шукати сліди файлів по всій пам’яті пристрою і буде змушений обмежитися пошуком у кеші та мініатюрах. Також без рут-доступу неможливо відновлювати відеофайли.

Для найкращих результатів відновлення необхідно скористатися DiskDigger максимально швидко. Адже Android «живе» власним життям і постійно зчитує та записує дані у флеш-пам’ять. Так операційна система може випадково записати нові дані поверх видаленої фотографії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я