Четвер, 30 Травня, 2024

Samsung зігнула акумулятор

Завдяки зусиллям Samsung у інженерів тепер є всі компоненти, щоб створити повністю гнучкий гаджет. Адже гнучкі мікросхеми та дисплеї вже давно існують, а ось акумулятори досі мали жорсткий корпус. Південнокорейський виробник показав на виставці InterBattery 2014, яка проходить цими днями в Сеулі, батарею, яку можна зігнути або згорнути в трубку.

Нові акумулятори базуються на глибоко модифікованій літій-іонній технології. Розробники підібрали для цих батарей такі матеріали, щоб їх можна було згинати та скручувати. Однак вони не змогли вирішити питання надійності: згинання негативно відображаються на ресурсі такого елемента живлення.

Найімовірніше використання новинки – носимі гаджети, і саме тому Samsung показав акумулятор розміром лише 20х3,6 мм, який можна вмонтувати в ремінець. Він виглядає як тонка соломинка і за розміром майже у 80 разів менший за циліндричні елементи живлення, які використовуються в ноутбуках. Ємність такого крихітного акумулятора складає всього 10 мАг.

Представники компанії кажуть, що наявні моделі подібних акумуляторів є поки прототипами, а комерційну версію, яка буде придатна до встановлення в гаджети, варто очікувати за три роки.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися