Samsung зникне через п’ять років

Сьогодні мобільна індустрія – це перегони між Apple та Samsung. Але директор Cyanogen Кірт МакМастер вважає, що це скоро зміниться. Він прогнозує, що Samsung залишилося не більше п’яти років, передає Business Insider.

Директор Cyanogen Кірт МакМастер

Cyanogen – це амбіційна компанія, яку навіть може купити Microsoft. Вона виробляє прошивки на базі модифікованого Android та хоче зрушити монопольну позицію Google. Для цього Cyanogen співпрацює з багатьма новими виробниками, які, за словами МакМастера, і «з’їдять» сьогоднішнього лідера Samsung. Адже новачки випускають дешевші телефони з потужними апаратними характеристиками.

Директор Cyanogen вважає, що найбільшим сьогоднішнім виробникам смартфонів доведеться найближчими роками вступити в жорстку боротьбу. Проте вони можуть програти, і тоді на них чекає доля Nokia. Ця фінська компанія поступово втрачала свої позиції на ринку, хоча колись також була виробником телефонів №1.

Cyanogen пропонує створити більш відкриту версію Android, яка могла б комплектуватися будь-якими додатками і службами сторонніх компаній. Подібну ідею альтернативних версій Android вже втілили багато дрібних китайських виробників. Тим же займається Яндекс у межах проекту Яндекс.Кіт і Amazon зі своєю платформою Fire OS.

 

1 коментар

  1. Скоро каждый владелец захудалого стартапа будет прогнозировать скорый закат гигантов

Comments are closed.