Неділя, 10 Грудня, 2023

Сенсорних ноутбуків більше не буде

З виходом Windows 8 на ринку з’явився новий тип гаджетів – ноутбуки із сенсорними дисплеями. Однак такі пристрої можуть найближчим часом зникнути з продажу, вважають у DigiTimes. За їхньою інформацією, незважаючи на агресивне просування подібних ноутбуків з боку Intel і Microsoft, замовлення на такі девайси вже дорівнюють нулю. Деякий час їх ще можна буде купити – поки не розпродадуть складські запаси.

У наступному році, повідомляє DigiTimes, виробники зосередяться на звичних пристроях без сенсорних екранів, оскільки сенсорне управління не користується великою популярністю, але значно збільшує кінцеву вартість ноутбука. Наступного року виробники зосередяться на виробництві недорогих ноутбуків, які, як відзначають аналітики, дозволять компаніям збільшити продажі.

Глобальні поставки ноутбуків за період з 2008 по 2018 роки

Продуктивні рішення не зникнуть з ринку, проте їхній асортимент може бути сильно обмежений. Що стосується пристроїв типу «два в одному», вони будуть вироблятися. До подібних гаджетів аналітики відносять Microsoft Surface Pro 3 та інші подібні апарати. Вони навіть прогнозують, що в майбутньому виробники можуть сконцентруватися на таких девайсах. Передбачити попит на них досить складно, адже серйозних конкурентів у Surface Pro 3 немає, а його вартість відлякує багатьох потенційних покупців.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися