П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як за допомогою смартфона знайти вбиральню

Пошук громадської вбиральні іноді може перетворитися на справжню пригоду, оскільки їх у Києві не так вже й багато. Автори сайту «Карта туалетів Києва» суттєво спростили це завдання власникам смартфонів та планшетів – був би інтернет, а місця покаже карта.

Ресурс доступний у вигляді сайту та додатка для iOS. Власники портативних пристроїв на Android можуть не переживати, адже можуть скористатися браузером. Тим пак, що різниця між веб-версією та додатком зовсім несуттєва – відмінні лише деякі деталі інтерфейсу.

Туалети на карті діляться на три рівні комфорту – мінімальний, середній та високий. Кожен з них має відповідну позначку.

При цьому базу наповнюють самі користувачі. Вони можуть не тільки вказати, наскільки вбиральня зручна, але і поділитися враженнями від неї, завантажити фото та розповісти «секрети», наприклад, у яких кафе невідвідувачів пускають за грощі.

айхитріші користувачі додають на мапу не тільки справжні туалети, а і просто зручні місця.

Не обходиться, звісно, і без хуліганів. Усе ж завітати в туалет до помічника ректора КПІ не найкраща ідея.

Але таких жартівників зовсім мало. Більшість інформації дійсно корисна. Але наявність модераторів, які б слідкували за коректністю розміщених позначок, не завадила б.

Щоб самому додати туалет на карту, треба натиснути відповідну кнопки на сайті або в додатку, вручну розмістити позначку на необхідному місці, вибрати рівень комфорту, додати назву та за бажанням опис з фотографією.

Усе, туалет з’явився на мапі. А коректність інформації в позначці залежить від добросовісності людини, що його додала.

Як і в більшості подібних інтерактивних карт, при збільшенні масштабу позначки групуються, а при зменшенні, навпаки, групи розпадаються на окремі елементи.

Сервіс доволі популярний не тільки у киян, а й в інших містах України.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися