Серійні електромобілі будуть видобувати криптовалюту

Хоча на Avvenire лише приймаються попередні замовлення і машина навіть не фіналізована в характеристиках, а її максимальний пробіг, компанія вже отримала замовлень на $350 млн

Канадський виробник електромобілів Daymak придумав, як машина може приносити гроші своєму господарю, поки стоїть. Він створює електромобіль Avvenire Spiritus, який видобуватиме криптовалюту на парковці. Машина видобуватиме Bitcoin та Dogecoin

Випуск автівки для криптовалютного майнінгу у Daymak призначили на 2023 рік. Зараз компанія збирає попередні замовлення на Avvenire Spiritus. Компанія також подала заявку на патентування технології видобування криптовалют в електромобілі, яку вона назвала Nebula Miner.

Власникам електромобіля не доведеться жертвувати запасом ходу навіть попри те, що видобування криптовалют вимагає багато енергії. Машина займатиметься майнінгом, коли буде підключена до електромережі.

Хоча на Avvenire лише приймаються попередні замовлення і машина навіть не фіналізована в характеристиках, а її максимальний пробіг, компанія вже отримала замовлень на $350 млн. Оформити передзамовлення можна також у криптовалюті – приймаються dogecoin, ethereum, bitcoin, cardano.

“У той час, як більшість автомобілів лише знецінюються, перебуваючи в гаражі, технологія Nebula Miner приноситиме вам гроші у моменти, коли Spiritus припаркований”, – написав президент Daymak Алдо Баіоччі у прес-релізі.

Ідея перетворити електромобіль на інструмент видобування криптовалют уже тривалий час висить в повітрі. Хоча перше таке серійне авто планує випустити Daymak, фанат Саймон Бьорн перетворив BMW i8 на невелику майнерську установку.