Huawei показала фінальну версію своєї операційної системи HarmonyOS 2.0, на неї оновляться смартфони 2018 року

Першими отримають HarmonyOS 2.0 десятки мільйонів користувачів у Китаї, після чого вона почне поширюватися глобально

Компанія Huawei представила фінальну споживацьку версію своєї операційної системи  HarmonyOS, яка має замінити Android на гаджетах цієї марки. Поширення оновлення для пристроїв уже почалося. У компанії обіцяють, що нову ОС зможуть отримати навіть старі смартфони, випущені в 2018 році.

Маркетинговий директор Huawei у Великобританії Вінстоні Івіс передбачає, що на нову ОС перейдуть сотні мільйонів користувачів, щойно їм стане доступне оновлення до HarmonyOS 2.0. Однак він розуміє, що відвоювати втрачену частку ринку буде складною задачею.

Нагадаємо, у 2020 році Huawei попри санкції та заборони вдалося на короткий проміжок стати найбільшим у світі виробником смартфонів. Нині компанія втрачає ринок смартфонів зі швидкістю десятки відсотків на рік.

Першими отримають HarmonyOS 2.0 десятки мільйонів користувачів у Китаї, після чого вона почне поширюватися глобально. В перелік гаджетів, які зможуть використовувати цю ОС, входять не лише смартфони, а й телевізори, кухонне приладдя та інші побутові пристрої.

Одними з перших нових девайсів, що вийдуть на свіжій версії ОС, можуть стати смарт-годинники Watch 3 та Watch 3 Pro. Під час презентації у Huawei розповіли, що працювали над поліпшенням автономності, а також над даванням двох режимів навігації GPS, удосконаленням трекінгу сну, моніторингу температури шкіри, додатковими режимами фізичних навантажень.

З уже існуючих смартфонів нову ОС отримають такі флагманські пристрої як Huawei Mate 30, Mate 40 та P40. Також апдейт до HarmonyOS 2 надійде власникам Mate 20, Nova 6, Nova 7 і Nova 8 та планшетів Huawei MatePad.