Неділя, 10 Грудня, 2023

Дороги майбутнього будуть без світлофорів

Учені з Массачусетського технологічного інституту підрахували, що сучасні дороги зможуть витримати вдвічі більше трафіку, якщо прибрати світлофори. Подібне, кажуть учені, дозволять безпілотні автомобілі.

Уже сьогодні в автомобілях встановлюють сенсори, які підтримують дистанцію між ними і транспортом попереду. У майбутньому замість того, щоб зупинятися на світлофорах, автомобілі зможуть спілкуватися один з одним, щоб безпечно долати повертати й долати перехрестя. Тому наявні дороги зможуть забезпечити більший потік автомобілів та іншого транспорту.

Команда вчених з Массачусетського технологічного інституту опублікувала дослідження, присвячене подоланню перехресть у майбутньому. На відео показано «танець» автомобілів на перехресті і порівняння такої системи з роботою світлофора на перехресті:

До 2020 року на дорогах будуть 250 мільйонів підключених до широкосмугового інтернету автомобілів. Їхня взаємодія приведе до зниження кількості аварійних ситуацій. Водії зможуть бачити, що відбувається за рогом. Але цього поки недостатньо, щоб прибрати світлофори.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися