Вівторок, 23 Липня, 2024

Кількість користувачів Vodafone Україна зростає

Послуги Vodafone Україна подобаються все більшій кількості користувачів. Абонентська база оператора за рік зросла до 20,4 млн.

Більша частина нових абонентів, як показало проведене оператором опитування, віддала перевагу Vodafone Україна через доступність 3G-мережі, побудованої за європейськими стандартами.

У 4 кварталі 2015 року оператор у рекордні терміни забезпечив покриття в найбільшій на сьогоднішній день кількості обласних центрів, встановлюючи в середньому в 1,5 рази більше базових станцій, ніж у наявному 2G-покритті. Загальні інвестиції в мережу у 2015 році склали 7,1 млрд грн.

За останній рік обсяг мобільного інтернет-трафіку в мережі зріс у 4 рази. Істотно збільшилася і кількість інтернет-користувачів. 3G-інтернетом уже встигли скористатися близько 5 мільйонів клієнтів компанії. У 4 кварталі 2015 року зростання виручки від пересилання даних рік до року склало 37,5%.

Ще одним фактором на користь вибору Vodafone Україна, згідно з опитуванням нових клієнтів, стали тарифи для міжнародних дзвінків і зв’язку в роумінгу. У листопаді 2015 року оператор презентував пропозиції, які дозволяють користуватися зв’язком в Україні і ще 15 країнах Європи з домашнім тарифами, а також при дзвінках у 62 країни світу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися