П’ятниця, 21 Червня, 2024

Що таке Apple Intelligence та як нею користуватися

Apple Intelligence – це комплексна система штучного інтелекту (ШІ), що інтегрована в екосистему Apple для покращення користувацького досвіду. Вона включає в себе широкий спектр інструментів та технологій, які допомагають автоматизувати, оптимізувати та персоналізувати роботу пристроїв Apple. У цій статті ми розглянемо, що таке Apple Intelligence, які функції вона пропонує, як її налаштувати та як ефективно використати у повсякденному житті.

Що таке Apple Intelligence?

Apple Intelligence – це загальний термін для ряду технологій та сервісів штучного інтелекту, що використовуються в пристроях Apple, таких як iPhone, iPad, Mac, Apple Watch та інші. Вони включають в себе машинне навчання, обробку природної мови, комп’ютерний зір та інші сучасні технології. Основна мета Apple Intelligence – забезпечити зручний, інтуїтивний та персоналізований досвід для користувачів.

Основні компоненти Apple Intelligence:

 1. Siri: Віртуальний асистент, який використовує обробку природної мови для виконання команд та відповідей на питання.
 2. Machine Learning (Машинне навчання): Впроваджене у багатьох додатках та сервісах, таких як Камера, Фото та Siri, для покращення їх роботи.
 3. Core ML: Платформа для розробників, яка дозволяє інтегрувати моделі машинного навчання в додатки.
 4. Natural Language Processing (NLP): Технології для обробки та розуміння тексту, що використовуються в додатках як Mail та Messages.
 5. Computer Vision: Технології для розпізнавання об’єктів, осіб та сцен, що використовуються у додатках Камера та Фото.
 6. Прогнозування дій: iOS та macOS використовують машинне навчання для передбачення дій користувачів, таких як пропозиції додатків або дій у Siri.

Що робить Apple Intelligence?

Apple Intelligence покликана полегшити життя користувачів, автоматизуючи рутинні задачі, забезпечуючи швидкий доступ до потрібної інформації та покращуючи загальну ефективність пристроїв. Ось кілька прикладів, як вона діє:

 1. Фотографії: Apple Intelligence використовує машинне навчання для організації та категоризації ваших фотографій, створюючи альбоми, розпізнаючи обличчя та об’єкти.
 2. Пропозиції Siri: Siri пропонує дії на основі ваших звичок, наприклад, пропонує зателефонувати до людини, якій ви часто дзвоните в цей час.
 3. Текстовий переклад: Використовуючи NLP, пристрої Apple можуть перекладати текст між різними мовами.
 4. Здоров’я: Apple Watch використовує машинне навчання для аналізу вашої фізичної активності та пропонує рекомендації щодо покращення вашого здоров’я.
 5. Face ID та Touch ID: Технології комп’ютерного зору та машинного навчання забезпечують швидку та безпечну автентифікацію користувачів.

Як налаштувати Apple Intelligence?

Налаштування Apple Intelligence зазвичай вбудоване у пристрої Apple і не вимагає додаткових зусиль з боку користувача. Однак, деякі функції можна налаштувати або вдосконалити. Ось кілька кроків для цього:

 1. Siri:
  • Перейдіть до Налаштування > Siri та Пошук.
  • Активуйте Siri і налаштуйте її голосові команди, включаючи «Привіт, Siri».
  • Ви також можете дозволити Siri пропонувати команди в додатках та на екрані блокування.
 2. Фотографії:
  • Перейдіть до Фото > Альбоми > Люди для налаштування та підтвердження розпізнаних облич.
  • Використовуйте функцію «Спогади», щоб автоматично створювати альбоми з ваших фотографій.
 3. Прогнозування дій:
  • Перейдіть до Налаштування > Siri та Пошук > Пропозиції Siri для налаштування персоналізованих пропозицій.
 4. Здоров’я:
  • Використовуйте додаток Здоров’я або Активність на Apple Watch для налаштування персоналізованих рекомендацій та відстеження фізичної активності.

Як використати Apple Intelligence?

Використання Apple Intelligence може значно покращити ваш щоденний досвід користування пристроями Apple. Ось кілька способів, як ви можете використати ці технології:

 1. Автоматизація рутинних завдань: Використовуйте Siri для встановлення нагадувань, відправлення повідомлень або пошуку інформації без необхідності відкривати додатки.
 2. Організація медіа: Використовуйте автоматичне сортування та категоризацію фотографій у додатку Фото для легкого доступу до ваших спогадів.
 3. Покращення продуктивності: Використовуйте прогнози Siri для швидкого доступу до потрібних додатків або дій на основі вашого використання.
 4. Підтримка здоров’я: Відстежуйте свою фізичну активність та отримуйте рекомендації щодо здоров’я за допомогою Apple Watch.

Apple Intelligence – це потужний інструмент, що допомагає зробити ваші пристрої Apple більш інтелектуальними та корисними. Використовуючи ці функції, ви зможете автоматизувати багато рутинних завдань, отримувати персоналізовані рекомендації та насолоджуватися більш інтуїтивним досвідом користувача.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися