Середа, 29 Травня, 2024

Одна транзакція Bitcoin шкодить екології як 140 тис. годин YouTube

Сьогодні купівля-продаж у Bitcoin в середньому вимагає 1752,79 КВт*год енергії. В класичних платіжних системах, такій як Visa, такий обсяг електроенергії дозволяє провести 1,8 мільйона транзакцій, підрахували аналітики компанії Digiconomist у своєму звіті Bitcoin Energy Consumption Index.

Одна транзакція цієї криптовалюти також залишає вуглецевий слід, який приблизно дорівнює сліду при перегляді 138 762 годин YouTube. Протягом року на видобування Bitcoin витрачається така кількість електроенергії, яку можна порівняти із загальним енергоспоживанням Швеції. Цифра також впритул наближається до енергоспоживання України.

Окрім великого впливу на природу внаслідок витрачання гігантських обсягів енергії Bitcoin також часто є популярним способом заробітку в країнах, у яких значна частина електрики видобувається за допомогою спалювання викопного палива.

Попит на електроенергію в світі зростає і за останнє десятиліття досяг найвищих показників. Це одна з причин, чому країни забороняють криптовалюти. У Китаї, наприклад, повністю заборонили криптовалюти. У Казахстані законом ввели надбавку за електрику для видобувачів криптовалют. В Ірані, де видобувається 4,5% всіх Bitcoin, також заборонили видобування через дефіцит електрики.

Індустрія криптовалют шукає способи зниження енергоспоживання і одним із перспективних варіантів є Proof of Stake (PoS). Сьогодні криптовалюти використовують принцип Proof-of-Work (PoW), який вимагає математичних обчислень для підтвердження виконаної роботи та отримання винагороди. Оскільки винагорода в певний момент часу лише одна, а змагаються за неї велика кількість людей, відбувається значне споживання електрики.

Proof of Stake (PoS) пропонує перетворити видачу винагороди з лотереї на суміш аукціону та лотереї. З таким підходом тільки переможці повинні витрачати енергію для аутентифікації транзакції. Це знижує енергоспоживання криптовалют майже на 99%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися